• <dd id="l6cik"><pre id="l6cik"></pre></dd>

      1. <dd id="l6cik"><pre id="l6cik"></pre></dd>
          <th id="l6cik"></th>

          <dd id="l6cik"></dd>
            <tbody id="l6cik"></tbody>
            <span id="l6cik"></span>

            SHOPPER MARKETING ELEMZ?

            Budapesten kívül / Teljes munkaid? / Medior

            érdekel a kereskedelem világa? Szeretnéd ha az elemzéseid révén valós üzleti d?ntések születnének? Amennyiben igen, akkor Téged várunk a csapatunkba.
            Mivel fogsz foglalkozni?
            Elemzések és insightok készítésével

            Kategóriák teljesítményének folyamatos felülvizsgálatával

            Szorosan együtt dolgozni a beszerzéssel, kontrollinggal és értékesítési osztállyal

            Vásárlói szokások változásának k?vetésével

            éves marketing terv készítésének támogatásával
            Feladatok:
            Kiskereskedelmi marketing stratégiánknak megfelel? releváns ?tletek, tervek kidolgozása

            Elemzések alapján insightok készítése és lehet?ségek feltárása a további n?vekedéshez

            Kategóriák forgalmának n?velése érdekében szükséges elemzések készítése, kategóriák felülvizsgálata

            éves marketingterv kidolgozásában aktív részvétel
            Nyomon k?vetni és értékelni az elért eredményeket az éves célkit?zés alapján

            Vásárlói szokások változásának szemmel tartása
            Együttm?k?dés beszerzési, kontrolling és értékesítési társosztályokkal
            Elvárások:
            Fels?fokú végzettség, k?zgazdász diploma, marketing irányultság

            Legalább 2 éves hasonló területen szerzett tapasztalat, gyártó, keresked?i oldalról, vagy piackutatói tapasztalat

            Kategória, FMCG trendek ismerete

            Csapatszellem

            Vásárlói k?zpontú gondolkodás

            Eredmény és célorientált

            Felhasználói szint? MS Office ismeret

            Tárgyalóképes angol nyelvtudás

            B kategóriás jogosítvány
            El?nyt jelent:
            Nielsen és Gfk szoftverek felhasználószint? ismerete

            Kiskereskedelmi ismeretek
            Amit kínálunk:
            Multinacionális k?rnyezet

            Fiatal, dinamikusan fejl?d?, lelkes csapat

            Versenyképes fizetés

            Vállalati személygépkocsi, korlátlan használattal Magyarországon
            Mobiltelefon

            Próbaid? lejárta után OTP SZéP kártya juttatást nettó 14.000 HUF értékben

            Hosszútávon számítunk a szakmai tudásodra

            A hibrid munkavégzésnek k?sz?nhet?en a feladataid bárhonnan elláthatók
            earn it app,qantas earn status credits,student earn cash,earn 80000 per month