• <dd id="l6cik"><pre id="l6cik"></pre></dd>

      1. <dd id="l6cik"><pre id="l6cik"></pre></dd>
          <th id="l6cik"></th>

          <dd id="l6cik"></dd>
            <tbody id="l6cik"></tbody>
            <span id="l6cik"></span>

            Senior account

            Budapest / Teljes munkaid? / Senior

            TLDR: | hosszú távon gondolkozunk | kihívásokkal teli ügyfelünkh?z | jókedv? csapatba | home office-ba
            Milyen hely a Follow The Yellow?
            ? nyitott, ?szinte, érdekl?d? csapat
            ? rugalmas munkaid?, a lényeg, hogy elvégezd a Rád
            bízott feladatokat
            ? izgalmas ügyfelek itthon és külf?ld?n
            Akkor jelentkezz hozzánk,
            ? ha legalább 8 év marketing-kommunikációs
            tapasztalattal rendelkezel
            ? ha van tapasztalatod ?nálló projektmenedzsmentben és ügyfélkapcsolattartásban
            ? ha kiemelked?en jó a problémamegoldó képességed
            ? ha t?bb futó projektet egyidej?leg tudsz menedzselni
            ? ha magabiztosan dolgozol ?nállóan, és jól illeszkedsz
            a csapatmunkába is
            ? ha kiválóan tudsz angolul írásban és szóban egyaránt
            Ha kedvet kaptál, küldd el nekünk a CV-d + egy csatolt max. 600 karakteres motivációs levelet a [email protected]fty.hu-ra! A t?bbit már szóban egyeztetjük.
            earn it app,qantas earn status credits,student earn cash,earn 80000 per month